Išleidimo naujienos


Atsakingas už SIA „Robert Bosch“ svetaines

 

Pavadinimas ir adresas

RAB „Robert Bosch“

Mūkusalas g. 101

LV-1004 Ryga

 

Valdybos narys

Kaspars Kalviškis

 

Telefono numeris

+371 67802080

 


Jei norite susisiekti su „Bosch“

rblv@lv.bosch.com

+371 67802080

 


PVM mokėtojo numeris

LV40010311242


RAB „Robert Bosch“ teisinė informacija

 


© Autorių teisės

 


Visos teisės saugomos. Visas turinys, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, tekstą ir paveikslėlius, grafiką, garsą, animaciją ir vaizdo įrašus, taip pat šios medžiagos rodymą „Bosch“ svetainėse, yra saugomas autorių teisių ir kitų komercinės nuosavybės teisių. Šių svetainių turinys negali būti kopijuojamas, platinamas, keičiamas ar prieinamas trečiosioms šalims komerciniais tikslais. Be to, kai kuriose „Bosch“ svetainėse yra vaizdų, kurių autorių teisės priklauso trečiosioms šalims.

 


Informacija apie prekių ženklus

Mūsų svetainėje naudojami prekių ženklai ir dizaino elementai yra Vokietijos įmonės „Robert Bosch“ GmbH intelektinė nuosavybė.

 


Informacija apie licencijas

 


Ši svetainė nesuteikia teisės naudoti „Bosch“ grupei („Bosch“) priklausančių įmonių ar trečiųjų šalių intelektinės nuosavybės.

 


Online dispute resolution (ODR)

 


Informacija apie ginčų sprendimą internete: Europos Komisija kuria internetinę ginčų sprendimo (IGS) platformą. Ši platforma bus kontaktinis punktas neteisminio ginčų sprendimo klausimais, susijusiais su pardavimo internetu sutartimis ir internetinių paslaugų įsipareigojimais.

 


Platformą rasite čia:http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

 


Mes neužsiimame vartotojų ginčų sprendimu ne teisme.