Відбиток


Відповідальний за інтернет-сторінки

Назва і адреса
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen

Керівництво
Хеннінг фон Боксберг (Henning von Boxberg), Хенк Бекер (Henk Becker), Крістоф Ціглер (Christof Ziegler)

Ваш контакт з Bosch
kontakt@bosch.de
+49 711 758-0

Записи в реєстрі
Реєстраційний суд: суд першої інстанції Amtsgericht Stuttgart HRB 756628, Німеччина

Ідентифікаційний номер платника податків
DE811128452


Юридичні вказівки групи Bosch (Bosch)

© Copyright

Всі права зберігаються. Текст, фотографії, графічні зображення, звуковий супровід, анімація і відеосюжети, а також їх розташування на веб-сайтах Bosch захищені авторськими правами та іншими охоронними законами. Забороняється для комерційних цілей копіювати, поширювати, змінювати або робити доступним третім сторонам вміст цих веб-сайтів. Крім цього, деякі веб-сайти Bosch містять фотографії, захищені авторським правом третіх сторін.

Захист торгових марок

Якщо не вказано інше, усі торгові марки на веб-сайтах Bosch захищені законами, що стосуються права на товарний знак. Це зокрема стосується марок Bosch, заводських табличок, логотипів фірм і емблем. Знаки і елементи дизайну, які використовуються на наших сайтах, є інтелектуальною власністю компанії Bosch.

Гарантійні зобов'язання

Цей веб-сайт створювався максимально ретельно. Незважаючи на це, не можна гарантувати, що розміщена там інформація є точною і не містить помилок. Виключається будь-яка відповідальність за збитки, які прямо чи опосередковано викликані користуванням цим веб-сайтом, крім випадків, коли такі збитки викликані умисними діями або грубою недбалістю фірми Bosch.

Ліцензії

Об'єкти інтелектуальної власності, що розміщені на веб-сайті Bosch, такі як патенти, торговельні марки та авторські права, захищені законом. Через цей веб-сайт третім сторонам не надається жодна ліцензія на використання прав інтелектуальної власності підприємств групи Bosch (Bosch) або третіх сторін.

Інформація для врегулювання суперечок у режимі онлайн

Європейська Комісія надає платформу для врегулювання суперечок у режимі онлайн (OS). Ця платформа повинна слугувати координаційним пунктом для позасудового урегулювання суперечок, що стосуються договірних зобов'язань договорів купівлі-продажу через Інтернет і договорів надання послуг через Інтернет.

Ця платформа доступна за адресою http://ec.europa.eu/consumers/odr/.