Baskı


İnternet sayfalarından sorumlu

İsim ve adres
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen

Yönetim Kurulu Üyeleri
Henning von Boxberg, Henk Becker, Christof Ziegler

Bosch iletişim bilgileri
kontakt@bosch.de
+49 711 758-0

Ticari sicil kayıtları
Ticaret sicil mahkemesi: Yerel mahkeme Stuttgart HRB 756628

Vergi numarası
DE811128452


Bosch grubunun (Bosch) yasal bildirimleri

© Copyright

Bütün hakları saklıdır. Metin, resimler, grafikler, ses, animasyonlar ve videolar aynı şekilde bunların Bosch web sayfalarındaki düzeni telif hakkı ve diğer koruma kanunları kapsamındadır. Bu web sayfalarının içeriği ticari amaçlarla kopyalanamaz, yayınlanamaz, değiştirilemez veya üçüncü şahıslara verilemez. Bazı Bosch web sayfaları ayrıca üçüncü şahıs telif hakkına tabiidir.


Marka bilgileri

Aksi belirtilmediği sürece Bosch web sayfalarındaki tüm markalar ticari marka ile ilgili yasalarca korunmaktadır. Bu durum, özellikle Bosch markaları, tip plakaları, firma logoları ve amblemleri için geçerlidir. Sayfalarımızda kullanılan markalar ve tasarım öğeleri Bosch fikri mülkiyetindedir.


Garanti bilgileri

Bu web sayfası büyük bir özenle hazırlanmıştır. Buna rağmen bilgi içeriğinin hatasız ve tam olduğunu garanti edilemez. Bosch'tan kaynaklanan bir kasıt veya ağır ihmal olmadığı sürece, doğrudan veya dolaylı olarak bu web sayfasının kullanımından kaynaklanan hiçbir hasar için sorumluluk kabul edilemez.


Lisans bilgileri

Bosch web sayfasında yer alan patent, marka ve telif hakları gibi fikri mülkiyetler koruma altındadır. Bu web sayfası ile Bosch grubu (Bosch) şirketlerinin veya üçüncü şahısların fikri mülkiyet haklarının kullanımına ilişkin bir lisans verilmemektedir.


Çevrimiçi uyuşmazlık çözümüne ilişkin bilgiler

Avrupa Komisyonu çevrimiçi uyuşmazlık çözümüne (OS) ilişkin bir platform sunmaktadır. Bu platform, çevrimiçi satış sözleşmeleri ve çevrimiçi hizmet sözleşmeleri ile ilgili uyuşmazlıkların mahkeme dışında çözülmesini isteyenler için başvuru yeri olarak hizmet etmektedir.

Platforma http://ec.europa.eu/consumers/odr/adresinden erişilebilir.

Tüketici tahkim kurumlarından önce mahkeme dışı uzlaşmalar yapmıyoruz.