להגיע לרמה הבאה של ריצוף
תוצאות מדויקות בכל שלב עבודההמאפיינים הבולטים:

דיסק חיתוך יהלום Best for Hard Ceramic

הודות למבנה הסגמנטים הרציף ולהרכב היהלומים הייחודי, דיסק חיתוך זה מפחית למינימום את השבירות וסימני החריכה. כדי שתוכל לעבוד בצורה גמישה יותר, לדוגמה בחיתוך פתחים באריחים לשקעי חשמל, Bosch מציעה בפעם הראשונה את דיסק החיתוך הזה בקוטר של 85 מ"מ. בעזרתו אפשר לחתוך פתחים בגודל 60 על 60 מ"מ במהירות ובקלות. דיסק היהלום זמין בקטרים 76, 85, 115 ו-‏125 מ"מ, והוא מתאים לשימוש עם משחזות הזווית הנפוצות.

על Diamond Hard Ceramic Discכרסום אצבע Best for Ceramic

רצפים יכולים להוליך את כרסם האצבע במדויק וביציבות לאורך החלק שבעבודה. מאפשר להרחיב חורים קיימים לכל צורה שתבחר. פיזור מדויק של גרעיני היהלום מבטיח התקדמות מהירה של העבודה תוך שמירה על כרסום נקי. הראש השטוח מאפשר לעבוד גם באריחים שכבר מודבקים לקיר. כרסום האצבע "Best for Ceramic" הוא בעל קוטר של 20 מ"מ וקנה M14, ואפשר להשתמש בו בכל משחזות הזווית הנפוצות. הוא מתאים במיוחד למכשירים המאפשרים ויסות של הסל"ד כגון GWS 7-15 E Professional של Bosch.

על כרסום האצבעBest for Ceramic Dry Speed Set

קידוח מהיר של פתחים לצנרת מים, לצנרת חימום, לשקעי חשמל או של פתחי ניקוז באמצעות "Best for Ceramic Dry Speed Set". הסט השימושי מכיל ארבעה מקדחי כוס בקטרים 25, 35, 51 ו-‏68 מ"מ, ומכסה את כל השימושים הנפוצים. מקדחי הכוס כוללים קנה M14, ואפשר להשתמש בהם בכל משחזות הזווית הנפוצות.

על Dry Speed Set

כל האביזרים לרצפים
כאן
בחזרה לראש העמוד

זכויות יוצרים

© Robert Bosch GmbH